Pomysły na prezent na nowe mieszkanie

Znajomi kupili nowe mieszkanie i zapraszają Was na parapetówkę? Nie wypada przyjść na nią z pustymi rękami! Tylko jak wybrać dodatki do mieszkania, jeżeli na przykład nie znacie preferencji co do wystroju wnętrze gospodarzy? Można oczywiście pójść po najmniejszej linii oporu i zakupić ramkę do zdjęć czy kwiatka w doniczce. Tylko jaką mamy pewność, że pozostali uczestniczy imprezy nie poszli tym samym tropem i właściciele będą mieli później 20 ramek na zdjęcia a ich nowe mieszkanie w ciągu chwili nie zamieni się w małą dżunglę? Zapoznajcie się zatem z naszym krótkim wpisem, a może szybko wpadną Wam do głowy jakie ciekawe pomysły na prezent na nowe mieszkanie.

Jak wybrać prezent na parapetówkę?

Przyjmijmy, że macie problem z wyborem, bo nie wiecie w jakim stylu jest urządzone nowe mieszkanie Waszych znajomych. Co zrobić w takiej sytuacji? Powiedzmy sobie szczerze, że najlepiej jest po prostu zapytać, w jakim stylu mają wystrój albo nawet wprost, co potrzebują do nowego mieszkania. Zwłaszcza to drugie rozwiązanie jest doskonałe, jeżeli nie czujecie się pewnie w wyborze dodatków do mieszkania i boicie się, że popełnicie jakąś gafę. Często jest też tak, że gospodarzom na nowym mieszkaniu brakuje pewnych dodatków czy wyposażenia, jak na przykład:

  • zegar ścienny
  • lampka nocna
  • poduszki na kanapę
  • wieszak na kurtki

Oczywiście w takim przypadku również warto zapytać o wskazówki, które Wam pomogą, czyli kolor poduszek, kształt zegara, wielkość lampki nocnej itd. Często jest też tak, że na nowym mieszkaniu brakuje na przykład sprzętów z małego AGD. Głupio kupować gospodarzom w ciemno na przykład żelazko, ale jeżeli Was o to poproszą, to dlaczego nie? Macie praktycznie 100% pewności, że Wasz prezent na nowe mieszkanie się im spodoba i spełni oczekiwania. Można również skonsultować się i złożyć na wspólny prezent z innym znajomymi. Pamiętajcie, że lepsza jest jednak jedna jakościowa rzecz, niż masa drobiazgów!

Related Stories

Odkryj więcej

Popularne

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here